СБУ звинуватила відомий бренд у спонсоруванні терористів (фото)
СБУ звинуватила відомий бренд в спонсоруванні терористів. Фото: orangeviy.ru

Служба безпеки України звинуватила одного з відомих виробників одягу у фінансуванні терористичної організації "ЛНР". Про це повідомляє прес-служба відомства.

Правоохоронці встановили, що виробництво товарів бренду було організовано на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області. А продавався вироблений там товар в мережі фірмових магазинів по всій території України. За інформацією спецслужби, ділки платили "податки" в казну "ЛНР". Ці гроші йшли в тому числі і на фінансування бойовиків.

Слідчі СБУ провели ряд обшуків в офісах і складських приміщеннях компанії в Київській, Харківській, Одеській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій та Полтавській областях, в ході яких виявили документацію і готову до реалізації продукцію.

"Аналіз вилучених матеріалів і документів підтверджує факт виробництва продукції саме на виробничих потужностях, розташованих на тимчасово окупованій території Луганщини. Співробітники спецслужби встановили, що в подальшому товар транспортували через неконтрольовану ділянку українського кордону на територію Російської Федерації. Ділки підробляли документи по виготовленню продукції нібито на території РФ та інших країн і на їхній підставі ввозили товар через митний кордон України для реалізації", - додали в прес-службі відомства.

Відзначимо, що в СБУ не згадують назву бренду, однак, судячи з опублікованих фото, йдеться про відомомий російський бренд Gloria Jeans. Цю ж версію підтверджують джерела "Української правди".

Нагадаємо, що спікер СБУ відповіла на обурення Зеленського.