Рятувальники відкрили на Київщині "клас безпеки": чому там навчають
Фото: facebook.com/MNSKOB

В одній зі шкіл смт Ставище, що знаходиться у Білоцерківському районі Київської області, відкрили новий "клас безпеки". Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.

Такі "класи безпеки" мають мінімізувати ризики, з якими стикаються українські діти. У них дітям у доступній формі розповідають про правила безпеки у різних ситуаціях.

Так, на ознайомчому занятті з правил пожежної безпеки школярам розповіли про вибухонебезпечні предмети, про загрози, які вони несуть, та про порядок дій у разі їх виявлення. Також під час заняття учні примірили захисну форму професійних пожежників та робили селфі у пожежному авто.

У ДСНС кажуть, що таке наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще зрозуміти рівень загрози та добре запам’ятати, як слід чи не слід діяти в екстремальних ситуаціях. 

"Цивільний захист населення та різні теми, що з ним пов’язані, — наприклад правила дій у надзвичайних ситуаціях, пожежна, побутова й протимінна безпека — це те, що формує у громадян свідому поведінку. І попит на такі знання з часом лише зростає", — зазначають у відомстві.

Нагадаємо, в Україні запустили безоплатну платформу для вивчення англійської мови. Платформа працює цілодобово для всіх українців, незалежно від їхнього місця перебування. Доступ до неї буде відкритим і після завершення війни.

Навчання онлайн: які існують безкоштовні курси для українців