Розваги в центрі Києва: чим потішити себе та близьких?

Розваги в центрі Києва: чим потішити себе та близьких?

Дехто, дочекавшись омріяних вихідних, вирушає за місто чи до родичів у село. Але оскільки Київ пропонує безліч варіантів відпочинку, чимало містян у суботу та неділю не виїжджають за його межі.

Пройтись улюбленими вулицями, насолодитися спілкуванням з природою в одному з розкішних старих парків, помилуватися центром столиці, яка щодня стає дедалі красивішою та затишнішою, — такі вікенди цікаві й для дорослих, і для дітей. Після прогулянки хочеться продовжити приємний вихідний, і тут у пригоді стане сучасний центр торгівлі та розваг у самому серці міста — Gulliver: https://gullivercenter.com/trc-entertainments.

Зручно, універсально та весело

Чому варто завітати саме до цього ТРЦ?

Він розташований в оптимальному місці, поблизу декількох центральних станцій метрополітену.

Тут на відвідувачів чекає різноманітний шопінг. У Gulliver є усе необхідне для родини та для тих, хто полює за найактуальнішими трендами. Окрім того, у торговельно-розважальному центрі працює велика кількість магазинів, де можна обрати щось красиве та корисне для оселі.

Ну і найголовніше — в «Гулівері» можна знайти різноманітні розваги, цікаві, активні варіанти проведення вихідного дня або родинного свята.

«ГуліверіЯ» запрошує

Дехто помилково вважає, що чималенький набір розмаїтих розваг можна відшукати лише у великих ТРЦ за межами міста або на околиці. Gulliver зламав стереотипи, запропонувавши киянам та гостям столиці чудові можливості для відпочинку в самому серці Києва.

«ГуліверіЯ» — це сучасний парк безпечних та веселих розваг для дітей та батьків. Різноманітні ігри, атракціони, дитяче кафе — все для того, щоб діти поринули у щось цікаве і подарували батькам декілька годин відпочинку.

«Оскар» для кіноманів

«Оскар» — сучасний кінотеатр, неймовірне вікно у фантастичний світ кіно та мультиплікації. Це справжній рай для поціновувачів якісного сінематографу.

В «Оскарі» бездоганно все, від крісел у залах, до надсучасного відео- та звукового обладнання. Отож, перегляд нових блокбастерів буде яскравим та комфортним.

Також тут проходять гучні вечірки, де презентують найсвіжіші фільми. Загалом в «Оскарі» 6 глядацьких залів, які здатні вмістити понад 1 тисячу кіноманів.

Кінотеатр Оскар в ТРЦ Gulliver

24 відтінки боулінгу

Боулінг у «Гулівері» — чудовий вибір як для сімейних розваг, так і для веселої вечірки з друзями. Це і спорт, і азартна гра, яка повноцінно замінить або доповнить традиційні посиденьки за столом.

Доступні 24 доріжки, що користуються неабиякою популярністю (тому варто бронювати їх заздалегідь). Боулінг має винятково якісне обладнання, тут завжди панує весела атмосфера.

Відпочивайте разом із ТРЦ Gulliver!