Двоє російських поліцейських попросили політичного притулку в Україні (відео)

На пункті пропуску «Гоптівка» двоє співробітників російських органів внутрішніх справ РФ попросили політичного притулку в Україні. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Як розповіли росіяни, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагалися протидіяти поширенню наркотиків в аптеках на ділянці, за яку выдповыдають. За словами поліцейських, до їх поля зору потрапило злочинне угрупування, що займається розповсюдженням наркотиків та має зв’язки з чиновниками різного рівня.

«Наразі стосовно них на території РФ внутрішньою безпекою МВС Росії сфабрикована та розслідується Слідчим комітетом замовна кримінальна справа. Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням "зверху", вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили, що друзі повідомили їх, що існує реальна загроза  свободі, здоров’ю та навіть життю поліцейських. Наразі проводяться відповідні перевірчі заходи щодо об’єктивності наданої інформації», — розповіли в прикордонній службі.

 

Раніше повідомлялося, що чоловік намагався перенести через кордон у Білорусь 150 папуг.