Російський артист Юрій Стоянов потрапив до бази «Миротворця»

Російський актор та телеведучий Юрій Стоянов, відомий українцям перш за все за гумористичною програмою «Городок», потрапив до бази даних центру «Миротворець».

Інформація про Стоянова з’явилася на сайті організації в розділі «Чистилище». За даними «Миротворця», Стоянов свідомо порушив державний кордон України, щоб потрапити до анексованого Криму.

Актор брав участь у зйомках фільму з робочою назвою «Невловимі» на території півострову. Для зйомок картини окупований Сімферополь «перетворили» на Одесу 1958 року.

Режисером фільму є Володимир Виноградов, що також був внесений до бази «Миротворця» за цей же фільм. В «Невловимих» знімаються ще три актори, що є у базі.

Нагадаємо, що «Миротворець» займається дослідженням злочинів проти національної безпеки України та міжнародного правопорядку. Зокрема, організація займається і тим, що виявляє іноземних громадян, які незаконно потрапили до окупованого Криму та на непідконтрольні Україні території Донецької та Луганської областей. Нерідко на основі даних «Миротворця» СБУ приймає рішення щодо заборони в'їзду в Україну.

Раніше ми писали про те, що суд залишив в силі заборону серіалу «Свати».