росіяни готують нові ракетно-дронові удари по "центрах ухвалення рішень". Це, зокрема, майже два десятки політичних центрів і військові пункти, серед яких — об’єкти у Києві.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
"Звісно, ми взяли до відома цю інформацію. Але варто зауважити спеціально для російського керівництва, що Україна все ж таки не Росія, і, на відміну від країни-агресора, де є чіткий автор цієї війни та його багатолітнє оточення, яке забезпечує його відірваність від реалій, джерелом захисту України є готовність українського народу битись за свою незалежність та свою власну самостійну державу", — написав Зеленський.


Крім того, українська розвідка фіксує нові спроби більше втягнути Білорусь у війну проти України.
Олександра Лукашенка намагаються переконати долучитись до нових російських агресивних операцій: росія розглядає плани операцій за напрямками на південь і на північ від території Білорусі — або проти Чернігівсько-Київського напрямку в Україні, або проти однієї з країн НАТО — саме з території Білорусі.
"Україна, безперечно, буде захищати себе і своїх людей, якщо Олександр Лукашенко схибить та вирішить підтримати ще й цей російський намір. Доручив нашим Силам оборони та безпеки України посилити відповідний напрямок і представити план нашого реагування, який буде розглянутий та затверджений на Ставці", — йдеться у дописі.
"Наш Київ" також вже писав, що 15 травня Україна та росія провели обмін військовополоненими — вдома 205 українців. З російського полону повернулися воїни ЗСУ, Нацгвардії та Державної прикордонної служби. Це перший етап обміну "1000 на 1000".
