ЗСУ
Фото: facebook.com/JointForcesCommandAFU

Збройні Сили України створили комплексну систему вогневої поразки противника на Київщині. Вона передбачає знищення ворога на далеких підступах та у найближчій глибині його бойових розрахунків. Це означає, що російські окупанти не зможуть просунутися у бік Києва.

Про це повідомляє Командування об'єднаних сил ЗС України із посиланням на командувача об'єднаних сил ЗСУ генерала Сергія Наєва.

Ми проаналізували попередні дії противника на Київському напрямку та, вивчивши цей досвід, передбачили й наші адекватні дії. Оборонні позиції розташовані саме в тих місцях, де найбільша вірогідність наступу ворожих сил. Аналізуючи ймовірні ворожі дії, ми створили комплексну систему вогневого ураження, яка передбачає ураження противника на дальніх підступах та у найближчій глибині його бойових порядків.

Наєв додав, що ЗСУ, підрозділи Державної прикордонної служби України, Національної гвардії, Національної поліції та Служби безпеки України знаходяться в постійній взаємодії та виконують планові заходи щодо унеможливлення дій ворожих сил. Це стосується як протидії диверсійно-розвідувальним групам, так і відбиттю можливого наступу противника.

 

ЦИМ НАПРЯМКОМ ВОРОГ БІЛЬШЕ НЕ ПРОЙДЕ Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав одні із ключових позицій наших військових у Північній операційній зоні, що на Київщині, та переконався у якісній підготовці до оборони. – Ми проаналізували попередні дії противника на Київському напрямку та, вивчивши цей досвід, передбачили й наші адекватні дії, – розповідає генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Оборонні позиції розташовані саме в тих місцях, де найбільша вірогідність наступу ворожих сил. Аналізуючи ймовірні ворожі дії, ми створили комплексну систему вогневого ураження, яка передбачає ураження противника на дальніх підступах та у найближчій глибині його бойових порядків. За словами командувача Об’єднаних Сил, командир з’єднання Збройних Сил України, що забезпечує оборону на цій ділянці місцевості, знаходиться у постійній взаємодії з підрозділами Державної прикордонної служби України, Національної гвардії, Національної поліції та Служби безпеки України. Всі разом вони виконують планові заходи щодо унеможливлення дій ворожих сил. Це стосується як протидії диверсійно-розвідувальним групам, так і відбиттю можливого наступу противника. – Своєю чергою населення, відчувши на собі тягар ворожої окупації, цілком підтримує Збройні Сили України та інші військові формування і правоохоронні органи. Впевнений, що ворог цим напрямком більше не пройде. Ми робимо все для того, щоби ця впевненість була реальною, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. Разом переможемо! Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України #Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОСЗСУ #JointForcesCommand #JFC #military #stoprussia #ЗСУ #ВІРЮвЗСУ #Разом_переможемо #НАЄВ

Posted by Командування об'єднаних сил ЗС України on Wednesday, August 3, 2022
Навколо Києва створено ешелоновану систему ППО, — Олександр Павлюк