«Рошен» хоче заборонити «Ашану» випускати «Київський торт»

Кондитерська корпорація «Рошен» хоче заборонити «Ашан Україна» використовувати назви «Київський торт» і торт «Київський», а також графічних елементів виконаних у вигляді листів каштану у своїх виробах. Про це стало відомо з ухвали Господарського суду Києва.

Корпорація «Рошен» звернулася до київського Господарського суду з позовом щодо порушення «Ашаном» прав інтелектуальної власності під час випуску тортів під торговою маркою «Київський торт» і торт «Київський».

Корпорація вимагає, щоб суд заборонив мережі гіпермаркетів використовувати ці торгові марки, а також графічні зображення листя каштана, оскільки покупець може сплутати упаковку такого торту з тортами від «Рошен».

Такі ж вимоги пред’являються і до ТОВ «Белларія». «Рошен» просить суд зобов’язати компанію вилучити з обігу та знищити усі упаковки та етикетки тортів з відповідними написами і зображеннями.

Господарський суд повинен розглянути справу за цим позовом на підготовчому засіданні 15 лютого.

Раніше Господарський суд Києва задовольнив вимогу «Рошен» та заборонив «Київхлібу» передавати право інтелектуальної власності на упаковку торта «Казковий ключик».