Роббі Вільямс

Британський зірковий співак Роббі Вільямс заявив, що хоче виступити на Євробаченні 2023 року, яке має відбутися в Україні. Про це повідомляє The Mirror.

Артист повідомив, що не буде висувати свою кандидатуру на участь у пісенному конкурсі від Сполученого королівства, а хоче виступити як гість у перерві між виступами конкурсантів. Він розповів, що любить Євробачення і дуже сподівається стати частиною цього шоу в наступному році.

"Ніхто не робив цього до Джастіна Тімберлейка та Мадонни, і я подумав, що теж хочу. Тому я написав своє ім’я. Я чув, що це (Євробачення 2023 — прим.) може відбутися в Україні, але я все одно поїду! Мені дуже подобається Євробачення", — відзначив співак.

На Євробаченні 2019 в Ізраїлі королева попмузики Мадонна заспівала зі сцени конкурсу свій хіт 1989 року Like A Prayer. А до цього, у 2016 році в Швеції, американський співак Джастін Тімберлейк виконав свою пісню Can't Stop The Feeling. Обидва артисти були запрошеними гостями та не брали участі у конкурсі.

Нагадаємо, український гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні 2022, що проходило у травні в італійському Турині. За правилами конкурсу, наступне Євробачення має приймати країна-переможець. Тобто, Україна.

Через повномасштабне російське вторгнення виникли питання щодо спроможності України провести конкурс в наступному році. Однак міністр культури Олександр Ткачкенко запевнив, що Україна проводитиме Євробачення 2023 на своїй території.

Мільйони за статуетку Євробачення та рожеву панаму Kalush: результат аукціону