Рідлі Скотт почав роботу над сіквелом Гладіатора
Кадр з фільму "Гладіатор"

Режисер Рідлі Скотт почав роботу над продовженням свого оскароносного фільму "Гладіатор". Головну роль у стрічці може виконати молодий ірландський актор Пол Мескаль, який активно веде переговори зі студією Paramount та режисером. Про це пише Deadline.

Відомо, що Рідлі Скотт не тільки повернеться у режисерське крісло, а й також виступить продюсером сиквелу. Сценарій стрічки написав Девід Скарпа, який вже працював зі Скоттом над стрічкою "Всі гроші світу". Крім того, з команди оригінального фільму повернуться художник по костюмах Джанті Єйтс і художник-постановник Артур Макс.

Фільм стане прямим продовженням "Гладіатора", який вийшов у 2000 році та заробив понад 460 мільйонів доларів у світовому прокаті. Стрічка отримала п’ять премій "Оскар", включаючи найкращий фільм. Головна роль генерала Максимуса стала доленосною для Рассела Кроу, який не тільки отримав за неї "Оскар", а й потрапив після цього на акторську вершину Голлівуду.

Пол Мескаль, відомий за мінісеріалом "Нормальні люди", один із перших розпочав переговори зі Скоттом щодо головної ролі у продовженні "Гладіатора". За словами інсайдерів, режисер зустрічався ще з кількома акторами, проте саме Мескаля він вважає найкращим вибором.

Головним героєм продовження буде Луціус, племінник імператора Коммода, якого в оригіналі грав Хоакін Фенікс, та син його сестри Луцилли. Його історія розгортатиметься через багато років після завершення першого фільму.

Нагадаємо, продовження фільму "Аватар" зібрало у світовому прокаті понад 1 млрд доларів усього за два тижні з моменту реліза. "Аватар: Шлях води" став першою стрічкою у 2022 році, яка так швидко зібрала подібну суму, і одніє з трьох, яким це взагалі вдалося.

Вийшов перший трейлер комедійного горору "Ренфілд" з Ніколасом Кейджем