Режисерка з Києва отримала нагороду на Міжнародному кінофестивалі в Локарно

12 серпня у швейцарському місті Локарно відбулася церемонія нагородження переможців 76-го Міжнародного кінофестивалю. Київська режисерка Марина Врода отримала нагороду "Пардо" — відзнаку за найкращу режисерську роботу за стрічку "Степне".

Про це повідомляє Держкіно. 

Стрічка була знята спільно з Німеччиною, Польщею і Словаччиною, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Головні роль у фільмі виконали Олександр Максяков, Ніна Антонова, Олег Примогенов і Радмила Щеголева.

В основі сюжету — кілька днів з життя чоловіка, який повертається з великого міста в рідне село Степне, щоб піклуватися про свою хвору матір. Смерть матері, зустріч з братом та жінкою, яку він любить, змушують його замислитися над життям, яке він прожив, і рішеннями, які він приймав по дорозі. І тоді, перед своєю смертю, мати розповідає Анатолію про скарб, який вона заховала у сараї. 

У своїй промові на сцені Марина Врода згадала кінематографістів, які зараз на фронті, та членів команди, що були вбиті під час повномасштабного вторгнення. Також вона виголосила слова "Слава Україні". У відповідь румунський режисер Раду Жуде та ще один переможець фестивалю відповіли: "Героям слава!".

Нагадаємо, вийшов трейлер документального фільму про війну очима митців "Правило двох стін". 

Closer анонсував повний лайнап фестивалю Brave! Factory: хто виступатиме