Reface запустив додаток для створення проукраїнських мемів
Фото ілюстративне: Porapak Apichodilok / Pexels

Розробники Reface запустили застосунок "Мемомет" для створення проукраїнських мемів. За допомогою нейромереж програма легко вирізає об'єкт, людину чи голову з будь-якого зображення і перетворює їх на мем. 

Про це розповів CEO Reface Дмитро Швець виданню Buro 24/7. 

"Ми зрозуміли, що меми рятують від тривожності, ще під час пандемії коронавірусу. Тоді наші користувачі ділилися, що створення розважального контенту у Reface допомагає їм зняти напругу в умовах самоізоляції. Війна ж в Україні показала не тільки те, яка сильна наша армія і народне єднання, але і те, що гумор – частина українського культурного коду, який ми пишемо просто зараз. Напевно, це перша війна у світі з такою кількістю мемів і цілющих жартів", — зазначив він.

У застосунку створили чимало готових шаблонів та об'єктів для мемів. Бібліотеку планують регулярно доповнювати. 

Аби створити власний мем у "Мемометі", потрібно завантажити зображення чи обрати його із запропонованих. Далі нейромережа сама розпізнає об'єкт чи людину й пропонує їх вирізати. Користувач може змінити фон для об'єкта або додати ще один об'єкт на зображення, вигадати підпис та зберегти мем. Своєю роботою можна поділитися у соцмережах. 

Додаток можна безкоштовно завантажити в App Store та Google Play