Разом із glo™ & McLaren Racing українські блогери відвідали  «Формулу-1»

Компанія «Бритіш Американ Тобакко» (BAT) разом зі своїм флагманським брендом glo™ оголосила про початок партнерства з гоночною командою McLaren Racing та організувала подорож відомих українських блогерів Тетяни Пренткович та Івана Кришталя на заїзд «Формули-1» в Абу-Дабі.

Українські лідери думок не тільки відвідали столицю ОАЕ та побували на фінальному заїзді 2019 року «Формули-1», що проходив на гоночній трасі Яс-Марина, але змогли побувати за лаштунками змагань. Через свої соцмережі блогери ділились своїми яскравими емоціями та враженнями від драйвової атмосфери перегонів зі своїми підписниками.

«"Формула-1" — це грандіозна подія... У нас були кращі місця, можливість погуляти піт-стопом та побачити залаштунки на власні очі!», — написала Тетяна Пренткович у своєму Instagram.

«Стільки емоцій, стільки вражень! Побачився наживо з найвідомішим гонщиком, тусили на яхті, побували на концерті Лани Дель Рей і найголовніше: побачив, як все це відбувається зсередини!.. Чесно сказати, ніколи навіть не думав, що Формула-1 — це настільки круто. Спасибі @glo_ukraine за такий experience!», — поділився своїми враженнями Іван Кришталь.

Відзначимо, що в рамках глобального партнерства glo™ та McLaren Racing було створено лімітовану колекцію інноваційних пристроїв для нагрівання тютюну glo™ nano* McLaren Exclusive Edition. Цей стильний девайс, виконаний в чорно-помаранчевій кольоровій гамі McLaren Racing, поєднав у собі прогресивний гоночний дизайн та справжню потужність.

Новий пристрій — максимально простий у використанні, бо має лише одну кнопку. Тому він ідеально підходить для сучасного темпу життя. glo™ nano McLaren Exclusive edition вирізняється легкістю та тонкістю, тож його комфортно тримати у руці. Таке прагнення до зменшення ваги та сучасний динамічний дизайн роботи об’єднують новий glo™ з інноваційними гоночними болідами.

 

До речі, завдяки glo™ шанувальники «Формули-1» та інші відвідувачі київського торговельного центру River Mall можуть на власні очі побачити демонстраційний болід команди McLaren Racing, сфотографуватися з ним та відчути неймовірну енергетику світу надшвидкісних перегонів. Авто, що є точною копією справжнього гоночного боліда в його реальному розмірі, виставляється в River Mall з 20 по 29 грудня 2019 року.

Крім цього, відвідувачі торговельного центру мають можливість взяти участь у різних заходах, організованих брендом glo™. Дорослі споживачі нікотинової продукції можуть протестувати новий glo™ nano McLaren Exclusive Edition, а також придбати його у фірмових магазинах glo™ Studio, спеціальних місцях продажу або на сайті myglo.com.ua.

* glo nano — це відмінне доповнення до основного девайса glo pro; заряду вистачає до 8 сесій, та при різних умовах кількість сесій може змінюватися (наприклад, холодні погодні умови та інтенсивність використання може впливати на кількість сесій).