PS Plus вересень 2022

Компанія Sony розкрила, які безкоштовні ігри будуть доступними для користувачів оновленої підписки PlayStation Plus у вересні цього року.

Так, починаючи з 6 вересня і до 3 жовтня підписники стандартного пакету PlayStation Plus Essential зможуть безкоштовно забрати три гри: перегони Need for Speed ​​Heat, файтинг Granblue Fantasy: Versus та адвенчуру Toem. Розповідаємо про них детальніше.

Need for Speed ​​Heat

Одна з останніх на цей час частин знаменитої серії перегонів з відкритим світом, шаленими швидкостями та настирливими поліцейськими. Події розгортаються у вигаданому місті Палм-Сіті де вдень проходять офіційні перегони, на яких можна заробити гроші для оновлення своєї машини. Вночі ж ставки зростають, і відбуваються незаконні вуличні заїзди на репутацію, в які час від часу втручається поліція.

Granblue Fantasy: Versus

Динамічний файтинг у стилістиці аніме, заснований на всесвіті відомої рольової гри Granblue Fantasy. Загалом тут 25 персонажів, кожен з яких має свої унікальний стиль бою та комбінації атак. Також гра включає сюжетний режим, що поєднує рольову гру та beat 'em up, де треба перемагати рядових ворогів та босів. Грати в цьому режимі можна наодинці або ж разом з друзями.

Toem

Мальована пригодницька гра про фотографа, який вирушив у експедицію, щоб познімати мальовничі пейзажі. У цій пригоді головному герою зустрічатимуться чудернацькі персонажі зі своїми проблемами, несподівані загадки та, звісно ж, чудові пейзажі.   

Для підписників пакетів PlayStation Plus Extra та Premium, окрім перелічених тайтлів, з 20 вересня також стануть доступними нові ігри з каталогу. На додаток до вже представлених там проєктів, цього місяця до каталогу увійдуть: Deathloop, Assassin’s Creed Origins, Watch Dogs 2, Dragon Ball Xenoverse 2, Spiritfarer: Farewell Edition, Chicory: A Colorful Tale, Monster Energy Supercross — The Official Videogame 5, Alex Kidd in Miracle World DX, Rabbids Invasion: The Interactive TV Show, Rayman Legends та Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition.

Також власники найдорожчої підписки PlayStation Plus Premium з 20 вересня отримають доступ до кількох класичних тайтлів: Syphon Filter 2, The Sly Collection, Sly Cooper: Thieves in Time, Bentley’s Hackpack, Toy Story 3 та Kingdom of Paradise. 

До 5 вересня усі підписники PS Plus все ще мають шанс забрати три безкоштовні гри серпня: Yakuza: Like A Dragon, Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 та Little Nightmares.

Це вісім головних ігрових релізів вересня