Протестувальники заблокували рух транспорту на Харківському шосе (фото)

В четвер, 3 серпня, мітингувальники перекрили Харківське шосе в районі зупинки "Інститут хімії". Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Через акцію протесту заблоковано роботу трамваїв № 8, 22 та 29, а також автобусів № 42, 45, 51, 3, 115. 

Наразі рух трамваїв №8 організовано так: бул. Перова – ст. м "Лісова"; рух трамваїв №22: бул. Перова – Дарницьке ТРЕД. Трамваї №29 курсують від ст. м. "Лісова" до вул. Сабурова.

Автобуси № 42, 45, 51, 63 та 115 курсують в об’їзд Харківського шосе. Рух автобусів №115 організовано з Дарницької площі до Контрактової площі, автобусів №45 – зі ст. м. "Харківська" до вул. Привокзальної. Рух автобусів №51 організовано на двох ділянках: ст. м. "Червоний Хутір" – вул. Привокзальна, ст. м."Либідська" – Дарницька пл., автобуси №63 курсують так: ст. м. "Червоний Хутір" – вул. Привокзальна, автобуси №42 – від вул. Шептицького до Дарницького універмагу.

Відзначимо, що акція протесту розпочалася ще ввечері 2 серпня. На мітинг вийшли мешканці будинка, розташованого на Харківському шосе, 17а, де вже кілька діб нібито через борги немає світла. Мешканці знеструмленого будинка стверджують, що сплачують квитанції вчасно.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Андрій Лавренюк, у такий спосіб люди намагаються привернути увагу до своєї ситуації та вимагають від влади та "Київенерго" повернути елеткропостачання до їхніх квартир.

Близько 23 години протестувальники повністю перекрили рух на Харківському шосе та пообіцяли "стояти до кінця".

За інформацією "Киева оперативного", станом на 08:30 Харківське шосе все ще було перекритим.

"Вимоги мітингуючих залишаються без змін: вода та електропостачання, без яких люди виживають вже четверту добу", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що напередодні мешканці Голосіївського району перекривали вулицю через будівництво.