На мітингу під НАЗК в Києві 11 вересня група журналістів стала свідками того, як організатори акції проти глави ФФУ Андрія Павелко виплачують «активістам» по 200 грн.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Василь Апасов.

«Сьогодні під НАЗК прийшли активісти мітингувати проти Павелко. Я вже давно спостерігаю за атаками на нашого головного футбольного функціонера і можу констатувати, що його недоброзичливці явно скупляться на нормальні акції. Чи то вони відверті жлоби, то чи виконавець нормально тирить по дорозі», — написав Апасов.

Варто зазначити, що вже кілька місяців групи «активістів» мітингують під офісом Національного Агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) із закликами притягти Андрія Павелко до відповідальності за нібито корупційні дії, вчинені ним на посаді глави Федерації футболу України. НАЗК підозри Андрію Павелко не оголошував.

«А з особистого досвіду роботи журналістом в полі можу додати, що я обожнював такі акції. Зазвичай активісти-пенсіонери не те, що не знають проти кого вони з акцією вийшли та чим він займається, а й навіть не знають, під якою будівлею. Завжди їх тролив по-доброму. Почастували фотографіями масового мітингу та їхні часом зарплати по 200 грн. Радий за бабульок, куплять щось смачне», — додав Апасов.