Протягом останніх двох днів 18 рейсів авіакомпаній «Аеросвіт» з аеропорту «Бориспіль» були відкладені. Причина полягала у значній заборгованості авіакомпанії перед аеропортом за обслуговування пасажирів і повітряних суден.

15 березня прокурор Київської області провів оперативну нараду з керівником аеропортута керівниками авіакомпаній, які мають значну заборгованість перед ДП «МА «Бориспіль». В нараді також взяли участь представники територіальних підрозділів Управління захисту прав споживачів та Антимонопольного комітету України, яким було дано доручення провести відповідні перевірки.

На нараді обговорювались шляхи залагодження ситуації таким чином, щоб не порушувались права пасажирів. Відповідно до законодавства, авіакомпанії мають забезпечити пасажирів, які чекають затриманих або відкладених рейсів,харчуванням та місцями для відпочинку .

Прокуратур області закликав керівників двох авіакомпаній, які мають заборгованість перед ДП «МА «Бориспіль», забезпечити належне виконання Повітряного кодексу України.

kiyany.obozrevatel.com