У прокуратурі назвали підробкою документ про поновлення Амосової на посаді

Столична прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо можливої підробки ухвали про поновлення Катерини Амосової на посаді ректора НМУ ім. Богомольця.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

У Міністерстві охорони здоров'я, інформацію про поновлення Амосової на посаді ректора назвали неправдивою і зазначили, що їм офіційно їм не надходила ухвала суду.

«МОЗ подало апеляційну скаргу в межах строків оскарження. Суд розглянув цю скаргу і встановив, що зазначена ухвала судом не виносилась», — зазначили у відомстві.

З цієї причини МОЗ звернувся до правоохоронців щодо можливого підроблення ухвали, про поновлення Амосової на посаді.

Нагадаємо, що 30 березня МОЗ звільнив Амосову з посади ректорки. До того скандальна ректорка вже кілька разів оскаржувала своє звільнення у суді. Попередні два рази Амосову відновлював на посаді Окружний адміністративний суд Києва.

Вперше МОЗ відсторонив Катерину Амосову від посади ректора НМУ імені Богомольця ще 20 лютого через зрив у виші тестування «Крок» для студентів-стоматологів. Після цього представники студентського самоврядування та співробітники НМУ заблокували вхід в ректорат і оголосили безстроковий страйк. 28 лютого вони оголосили про припинення страйку і заявили, що їхні вимоги були виконані.