Проїдуть не всі: на Труханів острів обмежать доступ автомобілів
На Труханів острів обмежать в'їзд автомобілів. Фото: Autoua

З понеділка, 13 листопада, вступають в силу нові правила проїзду автомобілів на Труханів острів. Про це повідомив радник мера Києва Дмитро Білоцерківець на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з новими правилами, при в'їзді на острів буде встановлено автоматичний шлагбаум. Якщо шлагбаум не відкриватиметься, водій за допомогою кнопки зв'язку зможе звернутися до оператора.

Потрапити на острів зможуть тільки автомобілі, що були занесені до бази. Камера зчитуватиме номер автомобіля, і, якщо той є в базі, шлагбаум буде автоматично відкриватися. База буде сформована містом, а також буде повністю прозора і доступна.

Також буде обмежений час в'їзду на Труханів острів — шлагбаум буде працювати з 7:00 до 22:00. У час, що залишився, обмеження в'їзду через шлагбаум не буде.

Окрім того, на території острова буде діяти обмеження швидкості 20 км/год. Камери фіксуватимуть перевищення швидкості, а водіїв будуть повідомляти про це смс-повідомленнями. Ті, хто отримають три повідомлення, будуть виключені з бази доступу на Труханів острів.

З весни 2018 року столична влада планує запустити на острові рух громадського електротранспорту.

Раніше повідомлялося, що в Києві завершилися роботи з реконструкції Пішохідного мосту.