Проїзд по одному зі столичних мостів може стати платним
Подільсько-Воскресенський міст. Фото: "Укрінформ"

Проїзд по ще недобудованому Подільсько-Воскресенському мосту може бути платним. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА.

"Я не виключаю, що проїзд через цей міст буде платним. Ми звикли, що їздимо через мости безкоштовно. Але давайте вибирати: ми готові заплатити за проїзд через новий міст, чи він і далі буде незрозуміло скільки років недобудованим", - сказав Кличко.

Він додав, що таке рішення столична влада може прийняти через те, що інвесторам необхідно буде повернути вкладені в добудову моста кошти. При цьому він додав, що розглядаються різні варіанти оплати: зробити міст повністю платним, компенсувати вартість проїзду з бюджету для певних категорій, зробити безкоштовним або за символічну суму для тих, хто має "Картку киянина".

За словами мера, зараз всі існуючі столичні мости перевантажені. Тому добудова Подільсько-Воскресенського мосту надзвичайно важлива для міста.

"Зараз наше завдання - залучити кошти. Щоб добудувати міст, нам потрібно 400 мільйонів євро. Тільки після цього ми можемо говорити про наступний крок - будівництво лінії метро на Троєщину", - сказав Кличко.

До речі, недавно екстремали гуляли по вантах Московського мосту.