Продаж волонтерських бронежилетів у "Епіцентрі": пояснення постачальника

Керівництво "Групи Венето", яка постачає бронежилети для продажу в "Епіцентрі", заявило, що звинувачення у розкраданні волонтерських бронежилетів помилкові.
За словами в.о. директора компанії Олександра Жученка, сталася технічна помилка. Він пояснив, що на складі підприємства зберігалося захисне спорядження їх виробництва, яке компанія постачає для продажу, і бронежилети "Львівського Оборонного Кластера", призначені для захисників. Останні знаходилися на складі через те, що в Черкаській ОВА їх ніде було зберігати до відправки на фронт.

Під час передачі бронежилетів до військової адміністрації, випадково забрали частину захисних жилетів, призначених для продажу, оскільки, за словами Жученка, вони є "аналогічними за функціональним призначенням" та "схожі візуально". Відповідно, частина бронежилетів волонтерів залишилася на складі і зрештою 200 одиниць передані до "Епіцентру". 
 

Також Жученко переконує, що Черкаська ОВА отримала всі необхідні тисячу бронежилетів.

"Найголовніше, що Черкаська ОВА отримала всю тисячу жилетів. Це просто помилка, людський фактор, аналогічна тому, що клієнт кав’ярні замовив еспрессо, а принесли йому капучіно. Повірте, працювали справді 24/7, на підприємство по товари приїздили різні люди: і військові, і правоохоронці, і держслужбовці, і волонтери", — зазначив Жученко. Він просить не шукати зради там, де її немає.

Крім того, виконуючий обов’язки директора компанії "Група Венето" додав, що інформація щодо вартості бронежилетів на 12 мільйонів гривень — не правда. Він запевняє, що собівартість 200 чохлів — "від 100 до 200 тисяч гривень, в залежності від виробника".

Нагадаємо, раніше волонтери "Львівського Оборонного Кластеру" заявили, що в "Епіцентрі" продаються бронежилети, схожі на ті, які вони виробляють для українських воїнів.