Про дефіцит палива: хороша і погана новини

В Україні та зокрема на Київщині наразі спостерігається дефіцит пального. Окупанти знищують інфраструктуру, що прямо впливає на поставки. Крім того, через війну в пріоритеті забезпечення топливом ЗСУ, медиків, рятувальників, волонтерів та представників аграрного сектору. Проте ситуація от-от має змінитися.

 Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба звернувся до жителів області з новинами. Традиційно є як хороші звістки, так і не дуже. З хорошого - найближчими днями проблеми з пальним мають вирішити. 

«Влада працює над вирішенням цього питання і незабаром дефіцит пального буде покритий», - переконує Кулеба.

Інша новина стосується цін. Вони зростуть.

«Розуміємо, що паливо подорожчає. Це неминуча ситуація, поки війна триває. Єдиним постачальником палива буде Європейський союз, і відповідно ціна на паливо буде на рівні із сусідніми країнами», - зазначив очільник облдержадміністрації. Він закликає жителів Київщини поставитися до підвищення цін із розумінням. 
Зазначимо, що середня вартість бензину А95 в ЄС станом на квітень поточного року - 1,80 євро, тобто близько 65 гривень. 

Нагадаємо, раніше про кінець дефіциту пального повідомляв і віце-спікер ВР Олександр Корнієнко. Він також говорив про період в кілька днів для кінцевого вирішення проблеми.