Привітай людину — нагодуй тварину

До новорічних свят Перша благодійна торгова платформа Murahy.com та благодійний фонд Happy Paw запустили проект на підтримку тварин у притулках "Я поїв та в шапці".

У рамках благодійної акції організатори планують зібрати 400 кг корму на утримання тварин у притулках. Саме стільки необхідно, щоб прогодувати близько 900 підопічних під час холодної пори.

"Новорічні свята — це найказковіша пора року, коли всі чекають на свої подарунки і готують подарунки для друзів. Саме в цей час ми вирішили привітати друзів наших менших і підготувати їм справжні гостинці до новорічного столу. А головне, що в результаті цієї активності ніхто не залишиться без подарунку", — говорить Катерина Алимова, керівник Першої благодійної торгової платформи "Мурахи".

Слід зауважити, що в рамках акції ви не просто купуєте необхідний тваринам корм, а й отримуєте можливість привітати друга з новорічними святами. Після активації подарункового сертифікату на веб-сайті проекту у його власника з’являється можливість обрати саме свого підопічного котика або песика і отримати стильну ексклюзивну екосумку.

Вартість сертифікату — 150 грн.

Придбати подарунковий сертифікат можна на веб-сайті.