Фото: Валерій Пекар

Верховна Рада відмовилася відновлювати податкову міліцію. Депутати відхилили відповідну поправку, яка була закладена в законопроекті №0940 (про оподаткування спадщини).

Як повідомляє LB.ua, під час обговорення законопроекту поправку, яку вніс податковий комітет, поставили на підтвердження. Але вона набрала лише 194 голоси із 226 мінімально необхідних.

Обговорення цього законопроекту супроводжувалося бурхливими суперечками. Голова податкового комітету Верховної Ради Ніна Южаніна вимагала підтримати цю поправку, міністр фінансів Олександр Данилюк наполягав на її відхиленні.

"Відновлення повноважень податкової міліції призведе до затягування створення нової служби фінансових розслідувань, а це передбачено указами президента, коаліційною угодою, а також нашими міжнародними зобов'язаннями і програмою уряду", — зауважив Данилюк.

Фото: Валерій Пекар

Фото: Валерій Пекар

Фото: Валерій Пекар

Фото: Валерій Пекар

Фото: Валерій Пекар

Під час голосування в Раді під її стінами зібралися активісти, які вимагали від депутатів голосувати проти поправки, яка б відновила стару податкову міліцію. На їхню думку, повернення старої фіскальної служби було б кроком назад для України.

Нагадаємо, 21 грудня під час внесення змін до Податкового кодексу депутати помилилися і замість того, щоб дочекатися нового закону про створення Служби фінансових розслідувань, ліквідували податкову міліцію з 1 січня цього року.

До речі, напередодні в центрі Києва пройшов Марш національної гідності.