Правила акції «Безцінні моменти Незалежності з Океаном Ельзи»

Організатором акції «Безцінні моменти Незалежності з Океаном Ельзи» є видання «Наш Киев» (далі по тексту - «Організатор»).

Учасники, територія проведення Акції, термін проведення Акції

Взяти участь в Акції мають право громадяни України, які досягли 18-річного віку на момент проведення Акції, та які проживають в Україні.

Учасниками Акції не можуть бути співробітники Організатора, члени їх сімей, а також особи, які не виконають умови Акції.

Акція проводиться у м. Київ.

Акція проводиться з 17.08.2018 до 21.08 2018 року.

Механіка проведення Акції

1) З 17.08.2018 до 21.08.2018 (включно) Учасник має вподобати допис про розіграш в соціальній мережі Facebook, написати в коментарях до нього, які моменти в історії Незалежної України він вважає безцінними та відмітити друга, з яким хоче піти на концерт.

2) Організатор, 21 серпня 2018 року, за допомогою системи «random.org», визначає 3 (трьх) переможців, з якими 22 серпня 2018 року з 11.00 до 19.00 зв’язується в соцмережах та по телефону.

3) Кожен з переможців отримує два запрошення на концерт гурту «Океан Ельзи», що пройде 24 серпня.

4) Щоб отримати запрошення, Учасник та друг, якого він відмітив в коментарях під постом з розіграшем, мають бути присутні під час церемонії вручення запрошення. Час і місце повідомляються Учаснику індивідуально.

5) Кількість заохочень обмежена та становить кількість, передбачену даними Правилами. Кількість заохочень може бути змінена Організатором, у порядку, визначеному діючим законодавством України.

Порядок отримання заохочень

Представник Організатора повідомляє Учасника про спосіб отримання заохочення Акції.

У разі, якщо Учасник не з’явиться у погоджене представником Організатора місце для отримання заохочення, він вважається таким, що добровільно відмовився від отримання заохочення і він не матиме права претендувати на заохочення, або на отримання від Організатора компенсації.

Всі результати Акції остаточні і оскарженню не підлягають.

Процедура визначення Учасників не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за ходом конкурсу Організатор має право залучати будь-яких третіх осіб.

Справжні правила, так само як і будь-які зміни в них, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на сторінці «Наш Киев» в мережі Facebook.

Беручі участь в Акції, Учасники тим самим дають згоду на використання Організатором своїх персональних даних в обсязі, необхідному для участі в Акції.