«Позиція міської влади незмінна – алкоголю у МАФах не має бути», – Володимир Бондаренко

Сьогодні у центрі столиці відбулася спроба захоплення адміністративної будівлі Київської міської державної адміністрації, під час якої постраждали люди. Столична влада вважає такі дії абсолютно неприпустимими. Про це зазначив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, передає прес-служба КМДА.

«Будь-які розбіжності та суперечки не повинні ставати причиною бійок, а мають вирішуватися у цивілізований правовий спосіб. Ми звертаємося до правоохоронних органів з вимогою провести всебічне та неупереджене розслідування та виявити організаторів і виконавців сутичок, у результаті яких постраждали люди», – сказав Володимир Бондаренко.

Він підкреслив, що позиція міської влади щодо продажу алкогольних напоїв у малих архітектурних формах залишається незмінною.

«Алкоголю у МАФах не повинно бути. Обмеження продажу алкогольних напоїв – це нормальна світова і європейська практика. Адже відомо, що криміногенна ситуація постійно погіршується. А за офіційною статистикою, 80% усіх злочинів скоюються саме в стані алкогольного сп’яніння. До нас кожного дня звертається сотні киян з вимогами обмежити продаж алкоголю у місті, – сказав керівник апарату КМДА та додав: Давайте згадаємо події на Майдані і так звані Антимайдани, чим вони помітно відрізнялися? А тим, що на Майдані не було алкоголю і алкоголіків. Тільки твереза нація здатна змінити хід історії своєї країни на краще».

Володимир Бондаренко запевнив, що міська влада завжди готова до діалогу заради порозуміння.

«Ми готові сідати за стіл перемовин із чесним і відповідальним бізнесом. Готові передбачити перехідний період для власників МАФів, щоб вони могли підготуватися до роботи без продажу алкоголю. Проте ніколи не дозволимо зпоювати киян, шантажувати міську владу і робити провокації на кшталт тієї, що сталася сьогодні в КМДА», – підсумував Володимир Бондаренко.