Підвішені манекени і чорні кульки: на Майдані запустили інсталяцію проти мікрокредитів

У вівторок, 18 лютого, на Майдані Незалежності організували моторошний перформанс: у небо над Хрещатиком запустили чорні кульки з написом Credit, до яких підвісили три манекени. Організатор інсталяції Владислав Савічев розповів виданню НашКиев.UA про мету акції.

Автор зазначив, що своїм перформансом хотів показати людям «зворотній бік реклами про швидку позику під 0%».

«Мікрокредити — відомі своїм вмінням перетворювати 0% у 400%. Для отримання надприбутку вдаються до масового терору населення, таким чином вони наносять декілька ударів по всьому суспільству і державній системі», — розповів Савічев.

Організатор інсталяції додав, що мікрокредити завдають удар по здоров’ю нації, оскільки у людини підвищується рівень стресу.

«При цьому це передається від індивіда до індивіда, у результаті ми отримуємо помітне зниження працездатності населення і підвищений рівень злочинності. Це напряму відображається на економіці країни, у результаті виникає загроза соціальній стабільності суспільства», — заявив автор.

 

Нагадаємо, у п'ятницю, 21 лютого, Служба безпеки України блокувала діяльність 33 сайтів, які надавали нелегальний доступ до азартних ігор у заборонених онлайн казино та букмекерських конторах.