Потрібна допомога чоловіку, що страждає на нестерпні головні болі через пухлину

Українці збирають гроші на допомогу 29-річному Родіону Дубініну, який страждає на нестерпні головні болі через ракову пухлину. Про це пише ТСН.

Родіон живе у селі Суботці, що на Кіровоградщині. Навесні 2018 року у нього діагностували неходжкінську лімфому. Чоловік пройшов повне обстеження в столичному Інституті раку, а згодом — лікування в одній з приватних столичних клінік. Хвороба відступила лише ненадовго, і вже за кілька тижнів в нього знову впав рівень лейкоцитів та гемоглобіну.

«Радіку стало гірше, жахливі головні болі, блювота, запаморочення, він знову проходив лікування в клініці. При здаванні аналізів кісткового мозку виявлено, що клітини пухлини зачіпають головний мозок. Був створений консиліум лікарів, онлайн-консиліум з лікарями з Ізраїлю і Америки. Було ухвалене рішення — додаткова хіміотерапія із застосуванням нових препаратів. Йому капали кров, піднімали лейкоцити. Потім прокапали хімію, але хвороба не відступила, знову почалися сильні головні болі, лікар призначив 15 опромінень», — розповідає подруга Родіона.

Після курсу опромінень Радіону стало значно краще, і його виписали додому. Та на початку січня чоловік знову відчув себе зле. Стан погіршився настільки, що в нього зафіксували дві клінічні смерті.

«Лікар сказала, що результати МРТ невтішні, ракові клітини ростуть, і їх треба терміново зупинити, нам треба назбирати мінімум 178 тисяч гривень. Зараз Радік вдома на знеболювальних препаратах з сильними головними болями, грошей у нас нема. У нас вже немає, де взяти, що можна було продати — продано, кредити взяті, сподіваємося на ваше розуміння й допомогу. Допоможіть нам, будь ласка, кожна гривня нам дорога», — просить подруга Родіона.

Реквізити для допомоги:

Номер картки «ПриватБанку»: 4731 2196 1075 4669
Величко Анжела Михайлівна

Більш детальна інформація за посиланням.