Вважається, що свято 8 Березня втрачає актуальність. Проте, судячи з пошукової статистики "Яндекса", інтерес українців до нього не згасає. Щорічно на початку березня українські користувачі запитують у пошуковика про Міжнародний жіночий день більше двох мільйонів разів. З них 436 тисяч запитів приходить від жителів Києва та області.

Схоже, що заздалегідь готуватися до свята кияни не звикли. Втім, як і користувачі з інших регіонів країни. Кількість пошукових запитів досягає піку тільки о 9-10 ранку 8 березня, коли відкладати вже нікуди.

За даними пошуку, до 8 Березня жителі Києва та області найчастіше хочуть знайти в інтернеті:

1. Привітання
2. Листівки
3. Вірші
4. Зображення
5. Подарунки
6. СМС
7. Пісні
8. Плейкаст

Цілком очікувано на першому місці пошукового рейтингу виявилися привітання: це кожен третій запит до "Яндексу" про свято. Найчастіше шукають короткі привітання. Трапляються і оригінальні запити. Наприклад: "привітання з 8 березня колегам від єдиного чоловіка", "привітання з 8 березня від зайчика на ютубі" або "музичне привітання султана на 8 березня".

Одним з головних атрибутів 8 Березня кияни вважають листівки. Їм присвячений кожен десятий запит про свято. Переважно цікавляться, як зробити або намалювати листівку самостійно. Але іноді і так: "круглі листівки з 8 березня", "листівки з гладіолусами до 8 березня",  "як зробити листівку на 8 березня мамі якщо немає кольорового паперу".

Душа жителів столичного регіону тяжіє до поезії. Привітання у віршах шукають майже в 4 рази частіше, ніж у прозі: "привітання з 8 березня за професіями в віршах", "християнські вірші до 8 березня", "вірші на 8 березня любаві".

Майже так само часто до 8 Березня шукають картинки з привітаннями. Як правило, гарні або "прикольні", буває, й анімовані. А іноді користувачі точно знають, чого хочуть. Наприклад: "казкове привітання з днем ​​8 березня в картинках", "картинки з 8 березня красиві з квітами і побажаннями" або "8 березня злі малюнки".

Як і в будь-яке інше свято, люди стикаються з проблемою вибору подарунків. Дані "Яндекса" говорять про те, що більшість збирається робити подарунок на 8 Березня власноруч. Більше половини запитів про подарунки містять фразу "своїми руками": "квіти на 8 березня своїми руками з ватних дисків і серветок", "подарунки на 8 березня своїми руками з цукерок", "букети з цукерок на 8 березня своїми руками фото".

Найчастіше подарунки хочуть зробити з паперу, а іноді в техніці квіллінг. В цілому кияни схильні заощаджувати зусилля. Досить часто вони шукають, як "зробити подарунок легко".

Решта користувачів, які цікавляться подарунками, запитують, що подарувати. Найпоширеніший запит в цій категорії — "що подарувати мамі на 8 березня". Найчастіше подарунки і привітання хочуть знайти для мами, на другому місці за кількістю запитів — для колеги, на третьому — для подруги. Шукають і привітання представникам різних професій: "привітання з 8 березня вчителя інформатики", "привітання з 8 березня юристу", "привітання з 8 березня директора жінку".

Найпопулярнішими виявилися запити про святкові СМС: найчастіше шукають короткі і "прикольні". Дещо рідше, ніж СМС, цікавляться піснями, в основному дитячими композиціями для мами. Замикають список найпопулярніших тем святкові плейкасти: користувачі досить часто шукають безкоштовні музичні листівки.

Ось ще кілька оригінальних запитів жителів Київської області про 8 Березня:

"Привітати карооку дівчину з 8 березня"
"Ненавиджу 8 березня вірші"
"Як помститися чоловікові що не поздоровив з 8 березня"
"Швидкі бутерброди з ікри до кави на 8 березня"
"Як виростити первоцвіти до 8 березня"
"Яке придумати меню на 8 березня"
"Як провести 8 березня одній"
"Подарунки на 8 березня дівчаткам якась дрібниця"
"Які слова говорити дівчині на 8 березня"
"Як зробити в майнкрафт будинок на 8 березня"
"Якщо жінку вітають з 8 березня 6 березня вона коханка"
"Що одягнути на 8 березня на роботу"