Політтехнолога Володимира Петрова затримали за підозрою в організації секс-скандалу зі студенткою і чиновником МВС (фото, відео)

Столична поліція затримала відомого політтехнолога Володимира Петрова. Про це стало відомо з повідомлень ЗМІ.

Петрова підозрюють в організації скандалу з домаганнями чиновника МВС Олександра Варченко до студентки КПІ Наталії Бурейко та погрозами їй та її родині.

«Петрова затримали. Цим займається військова прокуратура. У чому обставини — поки не скажу. У Петрова в будинку проводять обшук. Їду на обшук», — повідомив у коментарі «Стране» адвокат Юрій Іващенко.

 

Володимир Петров — політтехнолог і телеведучий. Він став відомим широкій публіці завдяки своєму «Люмпен-шоу». Зараз він веде шоу «Ісландія».

 

Нагадаємо, на початку листопада в соцмережах розгорівся скандал за участі студентки КПІ Наталії Бурейко та заступника департаменту захисту економіки України Олександра Варченка. Останній нібито почав погрожувати дівчині у відповідь на відмову в інтимній близькості. Однак сам чиновник спростував звинувачення в домаганнях та погрозах. Через деякий час Бурейко видалила пост з розповіддю про погрози з боку чиновника та зникла. Декан хіміко-технологічного факультету КПІ написав в поліцію заяву про зникнення студентки.