Поліція зникла: у відомій піцерії ветеранів АТО пограбували відвідувачів


Невдалі злодії. Фото: Леонід Остальцев

У четвер, 3 листопада, двоє чоловіків намагалися обікрасти відвідувачів піцерії Pizza Veterano, заснованої ветеранами АТО. Про це у своєму повідомив один із засновників закладу Леонід Остальцев.

"Тільки що ці двоє обікрали італійців у нас в закладі. Ті помітили. Двоє швиденько підкинули під стіл гроші і типу - ми нє прі дєлах. Поліцію визвали. Чекаємо. Хочеться, звичайно, самі знаєте чого, але не можно. Найгірше те, що саме сьогодні немає запису камер, і я не можу зрозуміти чому. Це вперше така лажа. Короче ось вони", - написав Остальцев.

Пізніше він повідомив, що, коли поліція нарешті приїхала, то вони дуже довго не могли розібратися, під чию юрисдикцію потрапляє піцерія. Всього на місці працювали 9 співробітників поліції. Так нічого і не вирішивши, вони пішли геть. 

"Тільки що було 9 співробітників. Вони голосно вирішували, чия це юриздикція і, так і не вирішивши, всі зникли. Просто бюрократія. Але мені все соромніше перед італійцями. Хоча піца їм сподобалась. Забув сказати. Троє з чотирьох італійців співробітники їхньої поліції", - додав Остальцев.

Врешті решт, коли постраждалі італійці теж пішли з піцерії, поліцейські повернулися і почали брати покази стосовно пригоди.