Поліція сповіщатиме водіїв про ситуацію на дорогах через мобільний додаток

КМДА спільно з Управлінням патрульної поліції в Києві почали співпрацю з навігаційним сервісом Waze. Про це повідомляє газета «Хрещатик».

В рамках партнерської програми планується створити систему ефективного управління міським трафіком та поліпшити комфорт та безпеку на дорогах Києва. Міські служби вже почали обмінюватися інформацією з сервісом для оптимізації дорожньої ситуації в місті.

Наприклад, карту перекриття доріг в столиці відтепер оновлюватимуть працівники патрульної поліції. Відповідно, водії зможуть отримувати інформацію щодо ситуації на дорогах через Waze «з перших рук».

Також навігатор Waze має наступні функції:

  • Побудова оптимальних маршрутів з урахуванням ремонтів, пробок, перекриттів, ДТП, повідомлень про небезпеку на дорозі, ями, обмерзання, замети. Відображення переміщення техніки служб, в тому числі й снігоприбиральних.
  • Можливість спілкування між водіями, взаємодопомога, поради, пересилання маршрутів, перегляду і редагування цін на автопослуги, АЗС, шиномонтаж, СТО, оцінка послуг тощо.
  • Водій може запросити оперативну допомогу від інших водіїв і служб, якщо щось трапилося в дорозі, в тому числі для порятунку застряглих в снігових заметах.
  • Швидка координація між водіями та поліцією під час перекриттів, викрадень, перехоплень.

Нагадаємо, що в МВС роз’яснили зміни в правилах дорожнього руху.