Поліція розігнала мітинг автомобілістів на єврономерах (фото, відео)

Представники правоохоронних органів відтіснили мітинг власників автомобілів з іноземними номерами, який другий день проходив під стінами Верховної Ради України. Про це повідомляє "Українська правда".

Національна гвардія і поліція відтіснила автомобілістів, активістів та представників громадських організацій, які проводили акцію біля будівлі українського парламенту. Також повідомляється, що у протестувальників забрали бочки.

"Відтіснили пікетувальників, почали оточувати у кільце. Я так розумію, почалися потасовки, почали кидати петарди. Це все сумно спостерігати, коли влада діє в такий спосіб, не бачачи іншого методу діалогу, крім силового методу боротьби з громадськими активістами", — прокоментував те, що відбувається, представник однієї з політичних сил.

Прес-секретар поліції Києва Оксана Блищик повідомила, що учасники акції намагалися підпалити шини перед будівлею ВР.

"Активісти принесли шини і запальну суміш. Правоохоронці їх попередили, але вони не послухали. Поліція запобігла підпалу. Акція триває", — сказала вона.

Раніше повідомлялося, що під стінами Верховної Ради проходить акція протесту власників автомобілів з єврономерами. Учасники акції вимагали внесення змін до Митного кодексу України щодо врегулювання транзиту і тимчасового ввезення авто.