Поліція посилює контроль на дорогах: стало багато ДТП і п'яних водіїв
Фото: facebook.com/patrolpolice.gov.ua

Патрульна поліція посилить контроль на українських дорогах через збільшення кількості порушень ПДР, аварій та нетверезих водіїв. Про це повідомив перший заступник голови Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький в ефірі єдиного національного телемарафону, передає "Українська правда".

"Ми вже говорили неодноразово. Ми повертаємося до контролю за дотриманням правил безпеки дорожнього руху, і навіть до підвищеного контролю... Відзначаються ДТП з потерпілими та загиблими, які ми реєструємо і які пов’язані з нехтуванням ПДР. Багато хто під час режиму воєнного стану чомусь вирішив, що правила дорожнього руху не діють і можна їздити як заманеться. Насправді це — не так", — підкреслив Білошицький.

Він додав, що патрульна поліція буде притягувати порушників до відповідальності та проявляти жорстку позицію щодо них. Також Білошицький спростував інформацію щодо того, що під час режиму воєнного стану на українських дорогах начебто не працюють камери контролю швидкості.

"Камери контролю швидкості наразі можуть фіксувати правопорушення і хочу нагадати, що час винесення постанови може бути до 60 діб. Тому деякі правопорушення можуть бути опрацьовані пізніше".

Напередодні поліція Київської області повідомила, що за одну добу патрульні зафіксували 18 фактів керування у стані сп’яніння у різних районах Київщини. На всіх правопорушників склали відповідні адмінпротоколи, а їхні машини вилучили та відправили на штрафмайданчик. Надалі ці авто можуть передати на потреби ЗСУ.

 

 

Posted by Поліція Київської області on Friday, April 22, 2022
Коли спецлінії "102" перевантажені: додаткові телефони поліції в усіх регіонах