поліція в Україні

Поліцейські разом із військовими комісарами перевірили столичні клуби на дотримання комендантської години. Рейди проходили протягом трьох днів, загалом було перевірено 427 закладів. Також правоохоронці склали адміністративні протоколи на громадян, які порушували комендантську годину, 119 людям вручили повістки.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

З метою попередження роботи закладів громадського харчування, клубів, дискотек та місць масового відпочинку громадян у комендантську годину, такі заходи триватимуть й надалі. Оскільки комендантська година розпочинається о 23:00, відвідувачам та персоналу закладів необхідно встигнути повернутись по домівках до встановленого часу. Раніше більшість установ нехтували безпекою та здійснювали свою діяльність, незважаючи на встановлені обмеження, зокрема і розважальний заклад у Печерському районі столиці відносно якого були виявлені публікації в мережі Інтернет, відтак нами була здійснена перевірка дотримання розважальними установами нововведень щодо часу роботи.

Нагадаємо, що з 1 вересня київські заклади громадського харчування зможуть працювати не пізніше, ніж до 22:00.

Внаслідок перевірок закладів на дотримання комендантської години правоохоронці не виявили порушень. Натомість склали адміністративні протоколи за ст. 173, 178 та 185 на громадян, які під час комендантської години перебували на вулиці. 119 громадянам представники військових комісаріатів вручили повістки з метою перевірки їх перебування на військовому обліку.

Столичні поліцейські закликали мешканців Києва не нехтувати встановленими правилами та власною безпекою. Також правоохоронці нагадали, що пересування містом у комендантську годину дозволено лише транспорту за спецперепустками, а громадянам у випадках крайньої необхідності.

Що буде, якщо порушити комендантську годину