Покажи батькам Європу: як наважитися на поїздку з рідними

Наші батьки зробили для нас усе та присвятили свої найкращі роки нашому вихованню та розвитку. Вдячність та любов до них — безмежна, а бажання зробити їхнє життя крутим та цікавим — не менше. Погодьтеся, коли мама не бачила нічого, крім дачі, а тато — подорожує тільки на дивані, дивлячись тревел-передачі, серце кров’ю обливається. Але як спонукати батьків подорожувати, пізнавати світ, знаходити нових друзів та омолоджувати себе новими враженнями?

З чого почати

Без сумнівів, якщо ви таки надумаєте долучити батьків до прекрасного світу подорожей, головним завданням буде проводити просвітницьку роботу та повільно, але впевнено підштовхувати їх до цього. Розповідати про гарячі тури у Туреччину чи Єгипет, показувати круті фотографії з Амстердама чи Парижа, порівнювати ціни на відпочинок в Одесі та у Французькій Рив'єрі, набридати питаннями «Мам, коли вже зробиш біометрію?», проводити лікбез на кшталт «Там не так вже й дорого», «Ви не загубитеся», «Ніхто там вас не надурить», «Усі вас там зрозуміють» та «Язик до Києва доведе».

Поїхати з ними

Все, закордонний паспорт у батьків на руках. Що робити далі? Тут є декілька варіантів. Перший і найпростіший — це поїхати разом з ними. Не панікувати! Так, може бути складно, так, будете відповідати на сто-п’ятсот запитань (ага, прямо як ми у дитинстві), може кілька разів ви будете на крок від аеропорту у зворотний бік. Але коли побачите щасливі усміхнені обличчя батьків, які нарешті вирвалися з рутини своїх буднів: маму, яка фотографується біля кожного пам’ятника у Празі, тата, який пробує усі сорти бельгійського пива — усе відійде на задній план.

Відправити самостійно

Ще один варіант — організувати поїздку та відправити їх у подорож самостійно. Тут найголовніше бути на зв’язку 24/7, продумати усі можливі факапи та запастися величезною купою заспокійливих. Знову ж таки, селфі батьків на фоні Колізею чи Адріатичного моря — то любов!

Довіритися профі

І останній, мабуть, найпростіший варіант — відправити їх у тур чи поїхати всім разом. По-перше, так можна побачити більшу кількість міст чи країн. У сімейного туроператора є купа автобусних та авіатурів по Європі: тур найкращими столицями Європи: Берлін-Амстердам-Париж-Прага, тур у Венецію та острови Бурано і Мурано, спа-релакс в Угорщині та інші. Тобто можна не обмежуватися одним напрямком і побачити набагато більше, ніж подорожуючи самостійно.

По-друге, у таких турах зазвичай усе організовано на найвищому рівні. Наприклад, пропонують переїзди у комфортабельних автобусах з мінімальною кількістю нічних переїздів, тому сама подорож буде комфортною і батьки не відчуватимуть втому від дороги. У кожному турі є по два супроводжуючих, які не тільки організовують усю поїздку, але й по максимуму розважають туристів. У вартість таких турів уже входить бронь готелів, тому можна не переживати про пошуки місця проживання. Цікава та насичена програма, небанальні екскурсії та зустрічі з місцевими жителями є приємним бонусом.

По-третє, бронюючи тур, можна банально зекономити час і гроші, адже усе зроблять за вас, а вартість туру часто набагато нижча, ніж якщо подорожувати цим же маршрутом самостійно.

Тож не варто боятися, треба подорожувати!