Поїзд Кишинів — Київ

Поїзд з Кишинева до Києва, запущений "Укрзалізницею" у листопаді 2022 року, потрапив до десятки найкращих залізничних маршрутів Європи на 2023 рік. Добірку склав міжнародний туристичний портал Lonely Planet.

Редакція видання пише, що подорож на цьому потязі допоможе мандрівникам доторкнутися до повсякденного життя України, де поїзди стали справжнім "рятівним кругом".

"Безперервна робота української залізниці, та ще й майже за графіком, стала символом стійкості під час жорстокого російського вторгнення. І хоча мине певний час, перш ніж мандрівники з-за меж України знову зможуть сісти на поїзд до її непокірної столиці, відновлення цього маршруту 24 роки потому можна тільки вітати", — пише Lonely Planet.

Видання нагадало, що на цьому маршруті курсує "Потяг до перемоги", а дорогою поїзд робить зупинку на станції Унгени на заході Молдови, звідки можна дістатися до міста Ясси, аеропорт якого став важливим пунктом відправлення для переміщених українців.

Також до добірки потрапили потяги з Відня до Спеції, з Праги до Цюриха, з Гамбурга та Стокгольма, швидкісний поїзд навколо Іспанії та інші маршрути.

Нагадаємо, на початку листопада 2022 року "Укрзалізниця" запустила з Києва до молдавського Кишинева славнозвісний "Потяг до перемоги". Поїзд складається з семи розписаних українськими митцями вагонів, які пройшли капітальний ремонт під час повномасштабної війни та були облаштовані за новими стандартами.

"Укрзалізниця" призначила додаткові поїзди з Києва на різдвяні вихідні