Подорожчання проїзду в київському транспорті можуть відкласти

Підвищення вартості проїзду в столичному громадському транспорті до 8 грн, яке було заплановане на 14 липня, можуть відкласти. Про це повідомляє «Сегодня».

В середу, 13 червня, на засіданні комісії Київради з питань транспорту проголосували за проект рішення щодо заборони підвищення тарифів до впровадження єдиного електронного квитка і проведення незалежного аудиту «Київського метрополітену» і «Київпастрансу».

«Поки не запроваджено єдиний квиток, тарифи повинні залишатися незмінними. За цей час необхідно провести аудит, що дасть розуміння реальних витрат на метро і наземний транспорт», — заявив автор проекту рішення Юрій Сиротюк.

Тепер цей проект рішення має розглянути бюджетна комісія. Якщо його підтримають, то документ буде переданий на голосування до Київради.

Нагадаємо, що в ході громадського обговорення кияни висловились проти підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Києва до 8 грн. Більшість з них вважають, що це підвищення є необґрунтованим і не відповідає якості послуг, що надаються.