"Почесне звання": ведучого Дмитра Комарова назвали "ворогом росії"
Фото: facebook.com/1plus1.DmitroKomarov

Комітет захисту національних інтересів рф назвав українського телеведучого Дмитра Комарова "ворогом росії". Про це сам Комаров написав у своєму Instagram.

"Приймаю вітання! Почесне звання "Ворог росії" від Комітету захисту національних інтересів. Отже, я живу чесно і мені не соромно дивитися людям у вічі. Та й компашка нас, "ворогів та зрадників рф", цікава зібралася. Макаревич, Кличко, Гребєнщиков, Навальний та інші", — написав Комаров.

Він додав, що у будь-яких обставинах дуже просто визначити, яка зі сторін бреше. А саме — та, що запроваджує тотальну цензуру, забороняє відкривати роти, знищує незалежні ЗМІ та запроваджує списки неугодних.

"Я мріяв поїхати до Північної Кореї. Встигнути побачити минуле сьогодення. Але це наразі неактуально. Північна Корея у світлі сьогоднішніх подій скоро здасться просунутою країною", — додав ведучій.

Відзначимо, що після початку війни Комаров неодноразово звертався до росіян із закликами виступати проти війни, яку розв'язала їхня країна, публікував фото та відео зруйнованих обстрілами будинків тощо.

Спротив російській окупації, день 24