Побиття Найєма: опубліковано нове відео нападу на депутата (відео)

У мережі з'явилося нове відео з камери спостереження, на якому можна помітити, як один із підозрюваних накинувся на депутата Мустафу Найєма.

Відео опублікувало видання «Українська Правда»

На запису можна помітити, як чоловік у червоній сорочці підійшов до колони і зупинився біля неї. Повз нього пробігає інший чоловік, який одночасно розмовляє по телефону. Останнього чоловіка намагався наздогнати депутат Мустафа Найєм.

Далі чоловік у сорочці побіг за нардепом і накинувся на нього. Між депутатом і невідомим почалася сутичка, обидва чоловіки впали на дорогу. Потім чоловік у сорочці підвівся і почав тікати.

Після цього усі учасники конфлікту зникли з поля зору камери спостереження.

 

Брат Мустафи Найєма у коментарі «Українській Правді» зазначив, що виходячи з даних слідства, на відео дійсно зображені двоє підозрюваних: чоловік у сорочці –  Умолт Темербулатов, другий чоловік, який говорив по мобільному телефону – Магомед-Амін Саітов. Першому з них прокуратурі інкримінує хуліганство, а другий встиг втекти до Азербайджану.

Нагадаємо, в кінці квітня між депутатом і декількома молодими людьми стався конфлікт біля Бессарабської площі. Бійка потрапила на камери відеоспостереження.

Поліції вдалося оперативно встановити зловмисників та затримати їх. Однак одному з нападників вдалося втекти з країни. Пізніше одному зі зловмисників Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, двом іншим – у вигляді нічного домашнього арешту.