Платний Wi-Fi і подорожчання квитків: «Укрзалізниця» поділилася планами на цей рік

«Укрзалізниця» підвищить вартість квитків на 20% та може ввести плату за користування Wi-Fi у потягах «Інтерсіті». 

Про це в інтерв'ю телеканалу «112 Україна» розповів і. о. голови правління перевізника Євген Кравцов.

Кравцов зазначив, що цього року «Укрзалізниця» планує підвищити вартість квитків на 20%.

«У фінансовий план на 2018 рік ми заклали цифри дворазового підвищення – на 10% кожне. Два рази по 10%, щоб це було плавно і не так помітно для людей», – додав Євген Кравцов.

Він зазначив, що тариф не змінювали кілька років, і тепер підвищення цін є необхідним. Підвищення стосуватиметься передусім поїздів «Інтерсіті» та нічних експресів, у розвиток яких перевізник вкладає значні інвестиції. У випадку з «соціальними» перевезеннями компанія продовжить працювати за державними тарифами.

За словами Кравцова, наразі в «Укрзалізниці» розглядають можливість стягнення плати з пасажирів за користування інтернетом в дорозі.  В разі введення плати, доступ до Wi-Fi можна буде отримати з паролем, через QR-код або за допомогою банківської карти. Також чиновник додав, що  у більшості країн Європи інтернет у потягах є платним. 

У разі якщо ввести плату за Wi-Fi у перевізника не вийде, в «Укрзалізниці» розглядають можливість використання реклами. У цьому випадку перед підключенням до інтернету користувач буде змушений переглянути коротке рекламне оголошення.

Раніше ми писали, що аеропорт «Київ» збираються перейменувати на честь авіаконструктора Сікорського.