Після акції пам'яті Павла Шеремета швидко прибрали квіти і свічки (фото, відео)

У Києві відбулася акція пам'яті вбитого рік тому журналіста Павла Шеремета. Учасники акції вимагали від правоохоронних органів відповідей з приводу розслідування його вбивства. 

Однак як тільки акція закінчилася і люди розійшлися, комунальні служби оперативно прибрали свічки і написи. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила журналістка Евеліна Сейтбуллаева.

"Це жах. Після акції, коли всі розійшлися, двірники, не витрачаючи часу, одразу прибрали написи та свічки з-під будівлі МВС", - написала киянка.

На відео видно, як двірники швиденько прибирають мітлою і совком лампадки, викидають квіти і відтирають гасла з асфальту під будівлею МВС.

На запитання, чи не соромно їм це робити, комунальники відповіли: "Ні. А вам не соромно смітити? Ну напишіть плакати, ходіть з ними. Навіщо таке робити?"

Раніше повідомлялося, що в столиці пройшла акція пам'яті відомого журналіста Павла Шеремета. Колеги, друзі і шанувальники журналіста вимагали від влади відповідей з приводу проведення розслідування його вбивства.