Підпиши петицію: кияни хочуть заборонити паркування на тротуарах
Фото: людям на тротуарах місця вже не залишається ("Невседома")

На сайті петицій Київради з'явилася пропозиція повністю заборонити паркування на столичних тротуарах, окрім спеціально відведених для цього місць.

За словами автора петиції, теперішні правила дозволяють паркувати на тротуарах легкові автомобілі та мотоцикли, якщо від краю тротуару залишаються 2 метри. Однак водії не зважають на обмеження і фактично вважають тротуари своєю територією.

Тож автор петиції пропонує обмежити або скасувати цю норму та зробити акцент на іншій нормі, що забороняє стоянку на тротуарах, окрім місць, позначених відповідними дорожніми знаками. На його думку, фактично це поверне тротуари пішоходам.

Окрім того, пропонується посилити додаткові вимоги до стоянок, які відводяться міською владою на тротуарах. Зокрема, дозволити паркування на тротуарах лише у місцях, які пішоходами фактично не використовуються. І лише у разі розташування автомобіля у напрямку руху вулиці.

Крім того, автор звертається до міської влади з вимогою посилити відповідальність водіїв за незаконне паркування. 

Відзначимо, що ця петиція є повторною. Перша аналогічна петиція зібрала 5924 підписів з необхідних 10 тисяч. Якщо ж ця пропозиція набере потрібну кількість підписів, то її має розглянути Київрада.

Нагадаємо, що кияни пропонують влаштувати свято тверезості.