Під стінами КМДА зіграють концерт-марафон проти хамства
Фото: афіша концерту "Культура проти хамства"

У суботу, 10 червня, на сходах будівлі КМДА відбудеться концерт-протест-марафон "Культура проти хамства", організатори якого виступають проти хаотичної забудови центра Києва.

Мета концерту — привернути увагу чиновників до незаконної забудови території Сінного ринку багатоповерховим мікрорайоном та до корупційних схем, що знищують історичний центр міста.

"Ми впевнені, що надщільна забудова 14 висотками території колишнього Сінного ринку, який розташований в оточенні старовинних будинків в історичному центрі (до 22 поверхів, 861 квартир, 9 тис. кв. м офісів, 2,5 тис. кв. м торговельних площ, згідно з документами Міністерства культури) знищить архітектурно-історичний ландшафт району і створить транспортний та інфраструктурний колапс", — Ð¿Ð¸ÑˆÑƒÑ‚ÑŒ організатори.

Учасники концерт-протесту планують достукатися не тільки до мера Віталія Кличка, але й до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра регіонального розвитку Геннадія Зубка та міністра культури Євгена Ніщука. Всі вони мають важелі, щоб вплинути на ситуацію, яка склалась навколо скандальної забудови.

Приєднатися до концерту запрошують всіх охочих.

10 червня з 14:00 до 19:00 на сходах КМДА гратимуть:

  • 14:00 Олексій Горчица AKA CasualMan (disco, funk)
  • 15:00 Constant Bushinsky (drum&bass÷electroguitar, jungle)
  • 16:00 Illia Boochyaman Buchelnikov (reggae, dub)
  • 17:00 Denys Ned Kashchei + Electrolla (hip hop, reggae, funk, house)
  • 18:00 Tima Kalashnikov (nujazz, electronica)

Окрім того, виступатимуть Олександра Морозова (фортепіано), Сергій Дем’янчук та DJ Tolya.

До речі, на Михайлівській площі влаштують вечір джазу під відкритим небом.