Під Радою студенти вимагали повернути Амосову (фото)

У четвер, 5 квітня, біля будівлі Верховної Ради близько 200 студентів вимагали повернути Катерину Амосову на посаду ректора Національного медичного університету ім. Богомольця. Про це повідомляє «Укрінформ».

Протестувальники були одягнені в чорні плащі та тримали в руках чорні парасольки. Поруч з ними в траурних рамках були розставлені плакати з надписами «Вища медична освіта», «Автономія вузів», «Охорона здоров’я», а також стояли лампадки та лежали червоні гвоздики.

Учасники акції вимагали від парламентарів скасувати наказ Міністерства охорони здоров’я про звільнення Амосової та відновити її на посаді ректора, а також скасувати перевірки університету.

«Ми вже доходимо до крайнощів і ми вже під Верховною Радою. Ми сподіваємося, що нас депутати почують, розберуться в цій ситуації, тому що на засіданні Комітету з охорони здоров’я було прийнято рішення про недовіру в. о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун», — розповів один з організаторів акції.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я України звільнило Катерину Амосову з посади ректора НМУ ім. Богомольця.