Під Києвом окупанти знищили будинок лідера "Другої Ріки" Валерія Харчишина
Фото: facebook.com/valeriy.kharchyshyn

У Гостомелі на Київщині російські окупанти знищили будинок лідера гурту "Друга Ріка" Валерія Харчишина. Про це розповів він сам у соцмережах.

Харчишин розповів, що будував цей будинок за всі гроші, які заробляв. І боровся, коли в нього відбирали землю та коли "намахували" будівельники-шахраї. А під час пандемії музикант на останні гроші побудував поруч будиночок для батьків, які захотіли туди переїхати, проте не встигли.

"Для моїх дітей цей будинок — їхній дім. Їхня Україна. Вчора він повністю згорів. Орки влучили в нього. У моїх дітей тепер немає "їхньої України". Їм нема, куди повернутися", — написав Харчишин.

Музикант додав, що в будинку залишались двоє кішок, яких він кілька днів тому годував. Зараз невідомо, чи вони вижили. 

Окупантів, що нищать будинки та майно українців, Харчишин назвав "чортами в лаптях". Проте він впевнений, що вони не знищать самих українців, їхню волю, руки, знання та вміння.  

"Я побудую сотні таких будинків. Ми все відбудуємо. Кожну домівку. Посадимо тисячі дерев. Але спочатку ми знищимо кожного орка, що ступив на нашу землю. Горіти вам у пеклі, чорти кацапські, доки тлітимуть наші будинки", — заявив Харчишин.

Спротив російській окупації, день 32