Власники приватного будинку під Києвом завели лева (відео)

В селі Козин під Києвом, у дворі одного з приватних будинків живе справжній лев. Про це повідомляє ТСН.

Мешканці села скаржаться на гарчання і стогони хижої тварини. За їхніми словами, лева власники будинку завели два роки тому, коли він був ще маленьким. Зараз доглядають за незвичним «домашнім улюбленцем» не вони, а охоронці будинку.

Лев живе у дворі у вольєрі має площу близько 20 квадратних метрів. На подвір'ї навколо немає ні людських слідів, ні слідів тварини. Виходить, що лев не гуляє, і відвідують його рідко. Управитель будинком і охорона від лева відхрещуються і його наявність у дворі усіляко заперечують.

Як вдалося з’ясувати журналістам, земельна ділянка, на якій стоїть будинок, належить співачці та бізнес-леді Євгенії Крапивцевій. За інформацією джерел ТСН, Євгенія та її колишній співмешканець і бізнес-партнер придбали лева ще маленьким і назвали його Ред. Після розриву звір залишився з чоловіком.

У Київському зоопарку кажуть, що утримувати левів в таких умовах не можна — їм потрібен набагато більший вольєр і компанія родичів. До того ж «цар звірів» не може постійно знаходитися на вулиці взимку, бо звик до інших температур.

Через прогалини в законодавстві приватна особа вже ж таки може тримати левів, а ось купувати — ні. Відреагувати на цей випадок тепер повинні відповідні інстанції.

Раніше повідомлялося, що депутати запропонували підвищити відповідальність для власників домашніх тварин.