Під час фіналу Ліги чемпіонів вболівальників возитимуть у транспорті безкоштовно

Під час фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок вболівальники та акредитовані особи зможуть безкоштовно користуватися столичним громадським транспортом. Відповідне рішення прийняли столичні депутати, повідомляє прес-служба Київради.

Проте безкоштовно користуватися наземним громадським транспортом або метрополітеном зможуть тільки ті вболівальники, які матимуть квитки на фінальні матчі Ліги чемпіонів, і тільки протягом 36 годин з 00:00 26 травня. Акредитовані особи зможуть безкоштовно проїхатися у столичному транспорті впродовж 7 діб з 00:00 21 травня до кінця доби 27 травня.

Крім того, для перших і других працюватимуть безкоштовні тимчасові автобуси з аеропорту «Бориспіль» до Києва.

«Ми дозволили столичній підземці та міському пасажирському транспорту безкоштовно перевозити акредитованих осіб та тих, у кого є квитки на ці спортивні змагання. Мова йде про перевезення на матчі та з матчів. За це УЄФА, згідно із тристоронньою угодою, після змагань виплатить компенсацію. Загалом ми очікуємо близько 35 тисяч вболівальників», — розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Нагадаємо, що на вихідних відбудеться церемонія передачі кубків Ліги чемпіонів УЄФА Києву, після якої кожен охочий зможе сфотографуватися з трофеями.