Петро Пантелеєв проінспектував квартири киян, які скаржилися на низьку температуру

З початку опалювального сезону здійснено 2331 комісійне обстеження квартир, де зафіксована недостатня температура опалення. Такі комісії діють у кожному районі. В результаті їхньої роботи приймається рішення про перерахунок або оперативно усуваються несправності, що впливають на роботу системи опалення. Про це під час виїзної інспекції роботи комісії у Голосіївському та Святошинському районах заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"Комісія складається з представників теплопостачальних підприємств "Київенерго" або "Єврореконструкція", житлових підприємств та, власне, самих мешканців. Здійснюється замір температури опалення в оселі. Якщо фіксується температура, нижча від норми, а це 18 градусів, то визначається причина та відповідальний за це. В результаті або оперативно усуваються технічні несправності, або людині здійснюється перерахунок", — розповів заступник голови КМДА.

Петро Пантелеєв перевірив дві квартири, мешканці яких скаржилися на неякісну послугу опалення. У помешканнях було зафіксовано 16 градусів тепла.

"У першій квартирі в Голосіївському районі визначено, що причиною є технічна проблема, яка виникла після встановлення теплового лічильника минулого року. Протягом доби ЖЕК спільно з "Київенерго" проведуть необхідні обрахунки та спланують технічні заходи, аби повернути людям у квартиру нормальну температуру опалення. У випадку на вулиці Дружківській результати обстеження квартири та теплопункту показали, що необхідно замінити як крани на радіаторах у квартирі, яким вже десятки років, так і запірну арматуру в тепловому пункті. На це виконавцям даємо 10 днів, а мешканцям квартир, де є проблема недогріву, здійснять перерахунок", — пояснив Петро Пантелеєв.

Він також зауважив, що комісії продовжуватимуть свою роботу, та порадив людям звертатися в разі надання неякісних послуг за телефоном гарячої лінії із питань ЖКГ: 1557 або (044) 500 15 57.