Петиція проти жорстокого ставлення до тварин

Давайте покажемо, що підписники “Нашого Києва” – це активні громадяни України, і що ми ПРОТИ будь-яких проявів насильства над тваринами. Ось петиція, котру вкрай необхідно підписати.

Вас вже більше 215 тисяч, тому набрати 25 тисяч голосів маємо заввиграшки.

От уявіть собі, що ми живемо в країні, де жорстокі люди не викидають новонароджених цуценят чи кошенят в коробці посеред парку чи в смітник, де не знущаються над тваринами і не калічать їх заради розваги. Що з тварин не роблять бізнес: немає незаконних домашніх розплідників, котрі лише псують породу. Що кожен може безпечно гуляти зі своєю собакою в парку... І можна не боятися, що домашній улюбленець може ненароком з’їсти шмат ковбаси з отрутою, котру розкидають психи, щоб потравити бездомних собак. Що в нас, кінець-кінцем, є окремо відгороджені майданчики в парку для вигулу собак! Щоб можна було з чистою душею відпустити свого зубастого крокодила погасати без повідка і не боятися, що він з великої радості гавкне на якусь маму з дитиною, котра влаштує Вам такий шкандаль, від якого Ви отримаєте більший переляк, ніж малюк.

На нашу думку, ця петиція є маленьким, але дуже важливим кроком на шляху до вирішення проблем з бездомними собаками в нашій країні. На жаль не всі українці - добрі та гуманні люди, деяких елементів соціуму можна переконати та виховати лише великими штрафами або позбавленням волі. Тому дуже прошу кожного з вас витратити декілька хвилин (раз Ви вже дочитали аж до цього місця, що дуже тішить, безперечно) та ПІДПИСАТИ петицію.

І традиційна підбірка фотографій класних собацюр, котрим потрібен господар.Джамбо народився у 2010 році, вольєр №711, притулок Сіріус.

В нього особливий погляд. Так дивиться собака, котрий втратив будь-яку надію стати домашнім. Він навіть з вольєра виходити не хотів, бо нічого не знає про життя за межами клітки. Але опинившись на відкритій території, де стільки нових запахів, можна вільно гасати, Джамбо відразу оживає і робиться радіним. Песик дуже спокійний та покладистий. Йому 5 років, чимось нагадує тигрового стафа. Не крупний, кастрований. Буде крутим охоронцем в приватний сектор. Врятуйте хлопця, не дайте все життя прожити в притулку.

Тел.: 067 509 18 92 , 063 440 11 34

Ляля дуже схожа на метиса самоєда і когось чорненького))) Дуже енергійна, пухнаста, орієнтована на людину. Вміє ходити на повідку, їй приблизно 3 роки, стерилізована, має щеплення. 

Ляля чекає на Вас в притулку “Сіріус”, Вишгородський район.

Тел.: 067 509 18 92 Катя

На вул. Електротехнічній (Троєщина) 2-го березня до дверей ветклініки прийшла доросла дівчинка породи кавказька вівчарка (?). Вона просто лягла на сходах і плакала! Люди, може хто загубив, придивіться, дуже ласкава дівчинка, їсти не стала, дала себе погладити, притулилась, і плакала. Її забрали у притулок “Сіріус”, шукаємо старих або може нових, але добрих та відповідальних господарів!

Тел.: 093 693 35 17

Мила блондинка Брі невеликого розміру (до коліна), рости більше не буде. Собачники з гострим оком помітять в ній метиса англійської борзої. Це рожевовухе чудо півжиття провело на вулиці та перебивалось по перетримках, де собаку били, не вигулювали та годували через раз. Подаруйте дівчинці щастя, заберіть додому!

Тел.: 068 073 33 03В притулку “Бородянка” сидить така маленька і сумна Фортуна. Народилася навесні 2015го. Її сусідки по вольєру скачуть і радіють, а вона дуже сумує і мало рухається. Лише притулиться носом до решітки і сумно дивиться. Можливо їй підфортунить нарешті та вона стане домашньою – ідеальна квартирна собаня.

Тел.: 093 940 18 18